Úvodní strana

Obec Červenka

oficiální stránky obce

Hlášení rozhlasu 6.5.2020

Odměna pro děti, které se zapojily do výtvarné výzvy "Červenka maluje jaro"*Nabídka práce - ZP Červenka*Prodej stromků k jarní výsadbě*Prodej drůbeže

Kulturní a školská komise při OÚ Červenka připravila pro děti akci "Červenka maluje jaro". Děti měly za úkol nakreslit křídami na chodník nebo silnici před domem obrázek s jarním motivem. Do akce se zapojilo a své výtvory zaslalo 27 dětí. Všechny děti, které se zapojily, budou odměněny drobnými dárečky. Dárečky si děti mohou vyzvednout osobně za doprovodu rodinného příslušníka na podatelně OÚ Červenka, a to od pondělí 11. května 2020 v úřední dny (pondělí a středa).

Všem dětem děkujeme, že zkrášlily a v této nelehké době rozveselily naši obec svými krásnými malůvkami.

-----

Zemědělský podnik Červenka přijme do živočišné výroby ošetřovatelku prasat. Bližší informace po zaslání životopisu na email zpcervenka@zpcervenka.cz

-----

Firma JUKKA bude prodávat v sobota 9. května 2020 v čase 13.45 - 14.45 hodin u sokolovny v Července následující stromky k jarní výsadbě:

Jabloně, hrušně, meruňky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, durancie, třešně, višně, třešňovišně, sloupovité odrůdy jabloní, oskeruše, jeřáb, jedlé kaštany, roubované ořešáky, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny, maliny žluté, malinoostružiny, stolní vinnou révu, kanadské borůvky, amelanchier, kiwi, růže, javory červenolisté, rododendrony, azalky, magnolie, dřín jedlý odrůdový a jiné. Všechny sazenice jsou skladovány v řízené chladírně. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.

-----

Drůbežárna Prace bude v pondělí 11. května 2020 od 9:15 hodin u místní sokolovny prodávat: mladé kuřice a chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny a krůty. Dále nabízí krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky. Také bude vykupovat králičí kožky v ceně 5,-Kč/ks.

6.5.2020 16:58:05 | přečteno 152x | eva.stybnarova

sloupec1